מרצה: גלינה אברהם, מנתחת התנהגות מוסמכת BCBA, מומחית תחום ניתוח התנהגות במתי"א ראשל"צ. מנחה צוותי חינוך, הורים ומנתחי התנהגות. מרצה בתוכניות להסמכת מנתחי התנהגות בדוד ילין ותלפיות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בייעוץ חינוכי.

על ההשתלמות: סדנה יישומית הכוללת חלק עיוני+ מעשי, כולל התנסות בתכנון ובנייה של 2 סוגים של טפסי איסוף נתונים – לשימושו של מנתח ההתנהגות וטפסים המיועדים לצוות המטפל.

מנתחי התנהגות מתוקף תפקידם אוספים נתונים כמותיים לפני, במהלך ובתום תוכנית ההתערבות. חלק מהנתונים נמדדים באופן ישיר על ידי מנתחי ההתנהגות, אך לעיתים קרובות יש צורך בסיוע של אנשי טיפול אחרים לאיסוף הנתונים. הסדנה תעסוק בחשיבות איסוף נתונים קצר, יעיל וממצה. נסקור את הקשיים בתהליך המדידה ומה ניתן לעשות על מנת להקל על תהליך זה. נתנסה בתכנון ובנייה של 2 סוגים של טפסי איסוף נתונים – טפסים מיוחדים לשימושו של מנתח ההתנהגות וטפסים המיועדים לאיסוף נתונים על ידי הצוות המטפל.

תאריך: יום שישי 14.02.20 בין השעות 9:00-12:00

מיקום: המכללה האקדמית בית ברל, אודיטוריום אורן

נקודות CE: שלוש נקודות

עלות:

  • 115 ₪ לקהל הרחב
  • מחיר מסובסד לחברי מנת"ה: 55 ₪ בלבד לחברים ועמיתים. 40 ₪ לסטודנטים במנת"ה. יש להתחבר למערכת האתר עם סיסמה אישית טרם רכישת הכרטיס בחנות.

15% הנחה לחברי עמותות בהסדר עם מנת"ה. רכישת כרטיס לחברי עמותות דרך לינק ישיר הנשלח במייל. לא קיבלת? שלח מייל למזכירות מנת"ה

מפת המכללה