מרצה: דיטה הוד, מנתחת התנהגות מוסמכת BCBA, בעלת תואר שני ותעודת הוראה בחינוך מיוחד, החלה עבודתה עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי לפני 20 שנה. מנחה ומלווה סטודנטים ומנתחי התנהגות באופן פרטי ובתפקידה כמדריכה בכירה בעמותה לילדים בסיכון ומרצה בתוכנית להכשרת מנתחי התנהגות באוניברסיטה העברית. דיטה פעילה בוועד מנת"ה מאז הקמתו.

על ההשתלמות:  בחלק התיאורטי של המפגש נכיר באופן מתומצת אך בהיר את השלבים בהליך ההערכה והלמידה של פרופ' הנלי. נתעכב במיוחד על השלב שבו מלמדים איפוק – tolerance. נעבור על הריאיון הראשוני ועל דרכי איסוף הנתונים. נרחיב על חשיבות התגובה התקשורתית הנאותה וגישת ההתנהגות המחליפה שמקבילות לדרכי הפעולה של פרופ' הנלי. נציג שיקולים להגברת האפקטיביות שבהתערבות זו, בהתייחס לשתי סביבות – בית/ גן, מרחב הגן לעומת חדר הטיפולים. בחלקה השני של הסדנא נעלה את השטח  למוקד הדיון, נאפשר התייעצות קולגיאלית ומחשבות על יישום המודל.

למי מתאים? מנתחי התנהגות, מטפלים פרה-רפואיים ואנשי מקצוע אשר השתתפו בהשתלמות של פרופ' הנלי בדצמבר, מי שפספס ורוצה לקבל מושג איך לבצע את ההליכים, מי שמתנסה כרגע בביצוע ההליכים ומעוניין בדיוק בפרטים או בהתייעצות עם קולגות.

תאריך: יום שישי 27.03.20 בין השעות 8:45-12:00

מיקום: המכללה האקדמית בית ברל, חרוב 801/2

נקודות CE: שלוש נקודות

עלות:

  • הטבה לחברי ארגון מנת"ה! השתתפות במפגש המקצועי ללא עלות. מותנה בהזמנת כרטיס דרך החנות – יש להתחבר עם ססמה אישית למערכת האתר טרם מימוש ההטבה.
  • מחיר מוזל לעובדי העמותה לילדים בסיכון בלבד! רכישת כרטיס דרך לינק ישיר הנשלח במייל. לא קיבלת? שלח מייל למזכירות מנת"ה
  • הרשמה לקהל הרחב בעלות של 100 ש"ח.